لمینت RAINBOW Commercial Series

مزایا و ویژگی های لمینت Rainbow
+لیمینت Rainbow دارای استاندارد روز دنیا EN،CE و E1 می باشد.
‏+HDFلیمنت Rainbow از برند Dare می باشد.برند Dare جزو بهترین و با کیفیت ترین برند های HDFاست و از مزایای قابل توجه آن مقاومت بالای آن نسبت به رطوبت می باشد. در صورتی که رطوبت پس از مدتی به مغز HDF dARE نفوذ کند و باعث بالا آمدن حاشیه و کلیک های لمینت گردد.
+پس از باز شدن لمینت و خشک شدن آنها ، این برآمدگی برطرف خواهد شد. لازم به ذکر می باشد که این ویژگی تنها مختص به این برند می باشد.
+لمینت RAINBOW چهار سر کلیک می باشد و تمامی کلیک ها توسط پارامین جامد (solid wax)  واکس خورده شده اند. Solid wax از لحاظ کیفی یک درجه بالاتر از  Liquid wax قرار می گیرد و اغلب لمینت های موجود در بازار از پارافین مایع (Liquid wax)
استفاده کرده اند.
+درجه محافظتی Rainbow نسبت به سایش A4 می باشد که مناسب مکان های مسکونی پرتردد و تجاری تردد متوسط می باشد.
+فشردگی لمینت Rainbow 10*900 می باشد. لازم به ذکر است که فشردگی لمینت های با درجه کیفی متوسط 10*850 و لمینت های با درجه کیفی خوب موجود در بازار معمولا 10*880 می باشد.
+سیستم قفل به کار رفته در لمینت Rainbow  دارای درجه استاندارد بالایی می باشد و اتصالات به کار رفته در لمینت موجود چفت شدن کامل درز ها گردیده و در برابر نفوذ رطوبت و عوامل محیطی دیگر مقاوم بوده و استقامت این لمینت را تضمین می نماید. نکته قابل توجه این است که به دلیل کیفیت بالای کلیک ها ، این لمینت قابلیت جابجایی و نصب مجدد در مکان جدید را داراست.
نوع مواد تشکیل دهنده روکش های لمینت Rainbow به گونه ای می باشد که موجب ایجاد حساسیت و آسیب نمی شود
+لمینت Rainbow به گونه ای طراحی شده که برای استفاده در ساختمان هایی که سیستم گرمایش آنها در کف کار شده است نیز مناسب می باشد که این امر به دلیل وجود لایه زیرین متشکل از نوعی ترکیبات رزین است که در برابر حرارت و رطوبت مقاومند.
+طرح و روکش لمینتهای Rainbow تماما متعلق به کمپانی inter print آلمان می باشد. اورجینال بودن طرح و کاغذ های این کمپانی باعث میشود که طرح لمینت از درجه شفافیت و وضوح بالایی برخودار باشد. لازم به ذکر میباشد که بسیاری از طرح های موجود در بازار در واقع کپی بسیاری از کمپانی های معتبری همچون inter print می باشند و به همین دلیل است که آن طرح ها شفافیت و وضوح نسبی را ندارند و به اصطلاح بازار، رنگ آن ها مرده است.

پست الکترونیکی:

rainbowco.ir@gmail.com

نمابر:

+98 513 8797408

تلفن:

+98 513 8764700
Image کلیه حقوق و طرح‌ها برای بازرگانی رنگین کمان محفوظ است
English فارسی